Що треба знати пацієнту для проведення КТ

Діагностичний центр комп’ютерної томографії «Євро Сервіс Україна Запоріжжя» знаходиться у м. Запоріжжя за адресою: вул. Культурна, 177-А (в будівлі КУ «Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер»).

Часи роботи:

з 8.00 до 17.00

тел.: (061) 220-30-05   068 787-64-26   095 849-41-06

e-mail: euroservice.ukr.zp@gmail.com

 

Комп'ютерна томографія – сучасний метод діагностики. Його принцип полягає в просвічуванні тканин рентгенівськими променями та пошаровому їх скануванні. Після обробки зображень на комп'ютері, лікарі-рентгенологи отримують знімки обстежуваних органів в різних зрізах.

Сама процедура КТ є безболісною та швидкою. При проведенні КТ з контрастуванням тривалість процедури може варіюватися (в залежності від виду контрастування – внутрішньовенного або прерорального).

Для оптимізації СКТ-діагностики бажано мати при собінаправлення лікаря з попереднім діагнозом, метою і завданнями дослідження.

При зверненні для оцінки динаміки раніше виявленого захворювання, або для уточнення даних інших методів діагностики (УЗД, КТ, МРТ, ангіографія, сцінтіографія, ПЕТ та ін.) необхідно принести з собою результати (знімки, висновки, CD\DVD) раніше проведених обстежень.

Вкрай бажано мати при собі клінічні виписки (амбулаторна карта, епікризи, консультативні висновки) по темі, що цікавить захворювання.